VATRA GROUP

Elewacje – starsza wersja

Systemy elewacyjne

Elewacja jest dla budynku niczym okładka dla książki. Oprócz podstawowego zadania jakim jest termoizolacja lub termomodernizacja jest to także nośnik „pierwszego wrażenia”.
W VATRA GROUP dobrze to rozumiemy i zawsze dbamy, by finalne efekty naszych działań stanowiły wyznacznik nowoczesnej architektury i powód do dumy dla właściciela/użytkownika obiektu. Dlatego chętnie podejmujemy się ambitnych projektów, stawiając sobie za cel, by wykonywane przez nas elewacje były zawsze niepowtarzalną, najwyższej jakości okładką dla obiektu, obok której nikt nie przejdzie obojętnie.

Świadcząc swoje usługi stawiamy na zrównoważony rozwój tworząc innowacyjne rozwiązania najwyższej jakości, która jest zbalansowana z dbałością o środowisko naturalne. Dlatego bazujemy na sprawdzonych produktach i rozwiązaniach systemowych, spełniających nowoczesne standardy wymogów jakościowych i środowiskowych.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu, z dumą możemy zapewnić, że już dziś potrafimy tworzyć nowoczesne i przyjazne jutro w otaczającej nasz przestrzeni.

Jeśli oczekują Państwo, by Państwa obiekt wyróżniał się czymś wyjątkowym lub spełniał odpowiednie standardy energetyczne (termomodernizacja) – to jest to właściwe miejsce i moment, by to urzeczywistnić. Zapraszamy do kontaktu!

Oferujemy Państwu kompleksowe wykonanie elewacji wraz z dostawą i montażem elementów otworowych (drzwi, okna) w systemie ETICS oraz wysokiej jakości elewacji wentylowanych.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Przewiń na górę